Szlabany

Came Nice
X-BAR - zestaw automatyki do szlabanu elektromechanicznego o długości ramienia do 3m.

Zestaw automatyki do szlabanu elektromechanicznego o długości ramienia do 3m. Produkt wykonano z najlepszych materiałów. Szlabany przeznaczone do pracy ciągłej (intensywnej), charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, jest cichy.

 
SIGNO4 - zestaw automatyki do szlabanu elektromechanicznego o długości ramienia do 4m.

SIGNO4 to szlaban elektromechaniczny przeznaczony do pracy bardzo intensywnej, w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Posiada wbudowaną modułową centralę sterującą, oraz silnik 24V z enkoderem.

 
GARD 4 - zestaw automatyki do szlabanu elektromechanicznego do pracy intensywnej o długości ramienia do 4m.

GARD 4 Samoblokujący siłownik elektromechaniczny przeznaczony do pracy intensywnej. Obudowa z ocynkowanej i lakierowanej stali. Posiada wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym dekoderem radiowym oraz sprężyny wyważające ramię. Sterowanie radiowe realizowane poprzez kartę częstotliwości. Minimalny czas otwarcia 2s. Praca intensywna. Czas otwarcia 2-6s.

 
Gard 3,75 - zestaw automatyki do szlabanu elektromechanicznego do pracy intensywnej o długości ramienia do 3,75m.

GARD 3,75 Samoblokujący siłownik elektromechaniczny przeznaczony do pracy intensywnej. Nowy design obudów z ocynkowanej i lakierowanej stali z wbudowaną centralę sterującą. Sterowanie radiowe realizowane poprzez kartę częstotliwości. Minimalny czas otwarcia 2s. Praca intensywna. Czas otwarcia 2-6s.